Szkoła pływania w Chełmcu

Szkoła pływania to idealne miejsce, powstałe dzięki pasji do nauczania zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb, a także zgodnie z aktualnym poziomem umiejętności pływania. Wieloletnie doświadczenie w pracy z Klientami oraz zdobyta wiedza potwierdzona licznymi dyplomami oraz certyfikatami daje gwarancję, iż nauka pływania stanie się przyjemnością, nawet dla opornych. Zajęcia prowadzone są w ustalonych wcześniej terminach oraz godzinach, z nastawieniem na dostosowanie do ucznia. 

Nauka pływania dla każdego 

Indywidulane lekcje prowadzone są już od 4 roku życia. Odbywają się w optymalnych warunkach dla dzieci, takich jak dedykowany basen o mniejszej głębokości, gdzie woda ma wyższą temperaturę. Kompleksowa opieka nad dzieckiem oraz zapewnienie komfortu, daje również pełnię bezpiecznego przeprowadzania zajęć. Nauka pływania odbywa się z wykorzystaniem specjalnie przeznaczonych do tego sprzętów, na przykład deski, makarony oraz z przedstawianiem różnorodnych ćwiczeń. Zajęcia głównie odbywają się w formie zabawy, dzięki czemu pływanie kojarzy się z czymś przyjemnym i sprawiającym wiele frajdy. 

Z lekcji na basenie w Chełmcu skorzystać mogą również dorośli, którzy chcą nauczyć się pływać, szlifować już zdobyte umiejętności, jak i tych, dla których woda kojarzy się z lękiem i pragną oswoić się z wodą. Każdorazowo zajęcia planowane są zgodnie z indywidualnymi predyspozycjami oraz możliwościami ucznia. Wprowadzane są poszczególne style pływania, pozwalając cieszyć się postępami w szybkim tempie. Dla urozmaicenia zajęć wykorzystywane są różnego rodzaju sprzęty pomocnicze, takie jak płetwy, czy łapki. Styl prowadzenia lekcji uzależniony jest od celów nauki pływania. 

Dobroczynny wpływ na zdrowie

Pływanie ma wiele zalet. Modeluje sylwetkę, rzeźbi mięśnie, pozwala na pozbycie się zbędnych kilogramów. Ponadto aktywność ta jest pomocna z walką z celulitem. Jednak pływanie wiąże się nie tylko z dobroczynnym działaniem w stosunku do wyglądu ciała, gdyż przede wszystkim posiada szereg zdrowotnych korzyści. Pozytywnie wpływa na układ krążenia, pobudzając go, usprawniając przepływ krwi. Aktywność w wodzie pozwala na rozluźnienie mięśni, działa kojąco w przypadku bólów spowodowanych siedzącym trybem życia, czy niewłaściwą postawą. To doskonała odskocznia dla osób zapracowanych oraz zestresowanych. W przypadku dzieci wspiera ich rozwój fizyczny, poprawia napięcie mięśni. Pozwala na spędzenie czasu w sposób kreatywny, atrakcyjny oraz uczy dziecko, iż aktywność fizyczna daje znacznie więcej radości, aniżeli korzystanie z komputera, czy oglądanie telewizji. 

Nauka pływania - zapisy.

Instrukor pływania Emil Siedlarz
Telefon: 887 733 552
Strona internetowa: www.emilsiedlarz.pl
Facebook: nauka pływania
Kanał YouTube: Emil Siedlarz - instruktor pływania

Aqua Centrum Chełmiec

Adres: ul. Marcinkowicka 9, 33-395 Chełmiec
Godziny otwarcia: 6.00 – 22.00

Szkoła pływania to przyjazne miejsce zarówno dla przedszkolaków, starszych uczniów, jak i dorosłych. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Indywidualne podejście dla każdego ucznia, dostosowanie rodzajów ćwiczeń do potrzeb, czy wyznaczonych celów oraz cierpliwość i pozytywne nastawienie instruktora sprawia, iż pływanie staje się przyjemnym akcentem w ciągu całego dnia, przynosi wiele radości nie tylko najmłodszym uczniom. 

  • szkoła pływania aqua centrum chełmiec
    szkoła pływania aqua centrum chełmiec
  • zawody w pływaniu w chełmcu
    zawody w pływaniu w chełmcu
  • pływanie na basenie w chełmcu
    pływanie na basenie w chełmcu