ZAJAZD WIKTOROWA CHATA

Dane kontaktowe

adres:

Wierchomla Wielka 105
33-350 Wierchomla

telefon:18 446 82 70
telefon:507 312 688
  • Informacje

  • Galeria

  • Wyślij wiadomość

Serdecznie zapraszamy w góry do Wiktorowej Chaty w miejscowości Wierchomla przez cały rok, który doskonale spełnia rolę jako docelowe miejsce odpoczynku i rekreacji.

Zajazd usytuowany jest w Wierchomli w Beskidzie Sądeckim, na obszarze Popradzkiego Parku Krajobrazowego w dolinie potoku Wierchomlanka, około 1,5 km od szosy Piwniczna - Krynica, 8 km od centrum Piwnicznej Zdrój.

Zajazd posiada 65 miejsc noclegowych w pokojach 2i 3,osobowych z łazienkami oraz 4 osobowe typu studio. Na miejscu przestronna stołówka, bufet oraz świetlica z TV-sat i kominkiem. Posesja jest ogrodzona. Posiadamy parking dla Gości, plac zabaw dla dzieci, altanę, miejsce na ognisko i grilla, stół do ping ponga, kominek.

Dużą atrakcją jest wyciąg narciarski Wierchomla (4km), wokół posesji las, Piwniczna ( 8km), Krynica (35km), szlaki piesze, rowerowe i konna, ogniska z pieczeniem barana i prosiaka.

Serdecznie zapraszamy w góry do Wiktorowej Chaty w Wierchomli przez cały rok, który doskonale spełnia rolę jako docelowe miejsce odpoczynku i rekreacji.

Organizujemy: wczasy, wypoczynek weekendowy, zielone szkoły, wycieczki szkolne, zimowiska, kolonie i obozy przyjęcia, bankiety, kursokonferencje ogniska z pieczeniem barana z towarzyszeniem kapeli regionalnej.