Blog

 • sciezzkaa.jpg

  6 pomysłów na zimowe wyjazdy

  Choć zima nie jest czasem szczególnie kojarzonym z urlopami, nie oznacza to, że w chłodniejszej części roku nie chcemy odpocząć. Poniżej prezentujemy ciekawe pomysły na zimowe wypady w góry i nie tylko!

 • nauka-plywania-w-chlmcu.jpg

  Nauka pływania w Chełmcu

  Mówisz sam o sobie, że jak wchodzisz do wody, to toniesz jak kotwica? Czekasz na urlop na Mazurach, ale boisz się podejść nawet do brzegu? Jeżeli tak, to gorąco zapraszamy Cię do skorzystania z oferty szkoły pływania Aqua Chełmiec.

 • opieka.jpg

  Opieka osób starszych w Niemczech. Stabilny zawód czy tymczasowy zarobek?

  Niemcy odnotowują coraz większe zapotrzebowanie na usługi opiekuńcze. Dzieje się tak ze względu na szybko starzejące się społeczeństwo. Według szacunków do 2035 roku liczba osób starszych w Niemczech będzie wynosiła już około 20 milionów.

 • pralinynaprezentwformiebombonierki.jpg

  Praliny na prezent w formie bombonierki to słodka niespodzianka dla każdego

  Co sprawia, że z uśmiechem reagujemy na taki podarek jak bombonierka na prezent? Powód jest prosty. Te drobne, ale eleganckie słodkości pokazują, że ktoś o nas pamięta i chce nam o tym przypomnieć. 

 • sauna.jpg

  Spotkanie z wymagającym kontrahentem? Wybierz miejsce doskonałe

  Wiadomo: napięta atmosfera nie sprzyja interesom. W takim wypadku trzeba wybrać miejsce doskonałe. Miejsce, w którym nie tylko można dyskutować o interesach, ale także takie, w którym można się zrelaksować, odpocząć i trochę rozerwać. 

 • emilsiedlarzchelmiecnaukaplywania.jpg

  Szkoła pływania w Chełmcu

  Szkoła pływania to idealne miejsce, powstałe dzięki pasji do nauczania zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb, a także zgodnie z aktualnym poziomem umiejętności pływania.

 • residence.jpg

  Nowa inwestycja Szczyrk

  Wzrost zainteresowania wypoczynkiem w górach sprawia, że szczyrkowska infrastruktura jest mocno doinwestowywana. W celu zabezpieczenia potrzeb okołoturystycznych, zwłaszcza w zakresie noclegu, powstają nowe obiekty. 

 • motywacja-pracownikow.jpg

  Jak skutecznie motywować pracowników? Zabrać ich na integrację

  Długie wycieczki piesze, zdobywanie szczytów oraz pokonywanie górskich szlaków wymagają odpowiednich, specjalistycznych butów. Butów, które skutecznie ochronią Twoje stopy, bez względu na panujące warunki...

 • rollercoaster.jpg

  Jak znaleźć pracę w branży turystycznej w Nowym Sączu?

  Pasjonuje Cię turystyka? Zastanawiasz się, jakie kroki podjąć, żeby zarabiać na swojej pasji związanej z branżą turystyczną? Może pierwsze doświadczenia w tym kierunku już poczyniłeś i zastanawiasz się co dalej?