Nauka pływania w Chełmcu

Mówisz sam o sobie, że jak wchodzisz do wody, to toniesz jak kotwica? Czekasz na urlop na Mazurach, ale boisz się podejść nawet do brzegu? Jeżeli tak, to gorąco zapraszamy Cię do skorzystania z oferty szkoły pływania Aqua Chełmiec. Z nami poczujesz się jak ryba w wodzie!

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą szkołę pływania?

Po pierwsze jesteśmy pasjonatami, tak więc oddajemy serce, czas i swoją energię, aby miłość do wodnego sportu zaszczepić u swoich podopiecznych. Na pewno więc na zajęciach w naszej szkole pływania poczujesz świetny klimat, bo nasi instruktorzy udzielają odpowiedniego wsparcia i mobilizacji, jakiego nie powstydziłby się nawet trener olimpijskiej reprezentacji.

Zabawa jest najważniejsza

Z pewnością na naszych lekcjach nie powieje nudą. Mamy atrakcyjny program, a w nim różnorodne ćwiczenia różnych stylów pływackich. Nawet nie zauważysz, kiedy nasze lekcje dobiegną końca, bo tak będziesz się świetnie z nami bawił. Wyznajemy bowiem zasadę, że każda nauka – nawet trudnych umiejętności – powinna przynosić przyjemność i satysfakcję uczącym się.

SZKOŁA PŁYWANIA

Kontakt: 730 527 691
Strona WWW: www.aquachelmiec.pl
Media społecznościowe: facebook
Cennik: Chełmiec - Nowy Sącz

Dla każdego – od juniora do seniora

Nie ma dla nas żadnej granicy wiekowej. Jeżeli jesteś seniorem, który nie miał możliwości nauczyć się pływać we wczesnym wieku, zapraszamy Cię serdecznie. Jeżeli jesteś rodzicem, który szuka dla swojego „wodoodpornego” dziecka odpowiedniej szkoły pływania, równie serdecznie Was zapraszamy. Nasi instruktorzy mają po pierwsze odpowiednie, a przez to rozumiemy indywidualne podejście do każdego ucznia. Każdy z nich jest bowiem pedagogiem! Bierzemy pod uwagę Wasze obawy, Wasze dotychczasowe umiejętności i specjalnie dla Was przygotowujemy odpowiednio dopasowany program nauczania. Poczujecie się otoczeni opieką, bezpieczni i zmotywowani, aby postawić swoje pierwsze „kroki” w pływaniu.

Kameralne grupy

Jeżeli obawiasz się, że przyjdzie Ci uczyć się pływać licznej grupie jak w szkolnej klasie, to porzuć takie myśli. Praktykujemy bowiem tylko kilkuosobowe grupy, w których instruktor pływania będzie mógł pojedynczo skupić się na poszczególnych jej członkach. Tak więc Twoje postępy nie zostaną nie zauważone i nasz instruktor będzie wiedział dokładnie, kiedy podnieść Ci poprzeczkę.

Elastyczny grafik

To kolejny wielki atut naszej szkoły pływania. Czy sportu wodnego chcesz się nauczyć wcześnie rano, czy pod wieczór, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Z pewnością znajdziemy takie godziny w ciągu dnia i tygodnia, które będą Ci odpowiadać.

Podsumowując, nasza szkoła pływania Aqua Chełmiec to profesjonalni instruktorzy z odpowiednim podejściem i z atrakcyjnym programem nauczania. Z nami szybko pokochasz sporty wodne i jeszcze w te wakacje wyruszysz na „głębsze wody”. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!