Spotkanie z wymagającym kontrahentem? Wybierz miejsce doskonałe

Wiadomo: napięta atmosfera nie sprzyja interesom. W takim wypadku trzeba wybrać miejsce doskonałe. Miejsce, w którym nie tylko można dyskutować o interesach, ale także takie, w którym można się zrelaksować, odpocząć i trochę rozerwać. Potrzebujesz właśnie takiego miejsca? Wybierz Grand Chotowa Hotel.

Spotkanie z wymagającym kontrahentem? Wybierz miejsce doskonałe!

Przy ważnych negocjacjach nie ma miejsca na pomyłki. Grand Chotowa oferuje Państwu idealne miejsce, gdzie umysł jest rześki i wypoczęty a rozmowy upływają w niesamowitym otoczeniu. Oferujemy Państwu warunki, w których człowiek może skupić się na tym, co naprawdę ważne. Hotel dysponuje salami konferencyjnymi, które są wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny. Niezwykłe sale, które zrobią wrażenie nawet na najbardziej wymagających klientach z pewnością oczarują trudnych kontrahentów. Największa z sal, Wehikuł Czasu, może pomieścić nawet do 700 osób. Oznacza to, że możecie Państwo przeprowadzać u nas naprawdę duże negocjacje w naprawdę idealnych warunkach. W ofercie znajdują się również tematyczne zabawy integracyjne oraz biesiady nad zalewem, które będą perfekcyjnym zwieńczeniem udanych negocjacji i ukłonem szacunku w stronę Państwa kontrahentów.

Przerwa między spotkaniami? Odśwież umysł!

Grand Chotowa Hotel oferuje dla Państwa profesjonalne usługi SPA na najwyższym poziomie, które przywrócą błogi stan ducha i ciała w przerwie między wymagającymi negocjacjami. W ofercie znajdują się między innymi zabiegi w Gabinecie Kosmetycznym, przygotowane z myślą o osobach, które szczególnie cenią sobie swój piękny i zdrowy wygląd. Relaks dla zmęczonych i spiętych stresem mięśni oferujemy państwu w Gabinecie Masażu. Bogata oferta technik masażu zapewnia zabiegi dla każdego. Wystarczy zapoznać się z ofertą dostępnych masażów i oddać w ręce naszych profesjonalistów a oni zadbają o Państwa relaks na najwyższym poziomie. Niektóre rozmowy lepiej prowadzi się z dala od stołu.

Dobrym pomysłem będzie chwila relaksu w Strefie Mokrej Spa, gdzie znajdziecie Państwo basen. Dla tych, którzy pragną odrobinę więcej rozluźnienia i luksusu wspaniale sprawdzi się relaks w jacuzzi. Tuż obok znajdują się sauny: sucha oraz parowa, które nie tylko stworzą odpowiednie warunki dla luźniejszej, mniej formalnej rozmowy, ale także zadbają o zdrowie organizmu. W Strefie Mokrej Spa aktywnie funkcjonuje tężnia solankowa. Godzina oddychania powietrzem solankowym zapewnia zdrowotne właściwości takie jak te, których doświadczą Państwo podczas spaceru nad brzegiem morza.

Popołudnie na zewnątrz. Atrakcje dla każdego.

W Grand Chotowa Hotel przygotowaliśmy również bogatą ofertę atrakcji dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. To doskonała propozycja dla tych, którzy chcą lepiej poznać swojego kontrahenta przy wspólnej aktywności. Dla tych, którzy kochają sporty wodne przygotowaliśmy ofertę wypożyczenia sprzętów wodnych, takich jak kajaki czy rowerki, dzięki którym można podziwiać piękno przyrody otaczającej nasz malowniczy zalew. Tych z Państwa, którzy czują głód adrenaliny zapraszamy do skorzystania z parku linowego, zjazdu na tyrolce lub spróbowania swoich sił na ścianie wspinaczkowej. Gwarantujemy, że pod okiem naszych instruktorów zabawa przebiegnie bezpiecznie i spełni Państwa oczekiwania.

Hotel nad jeziorem to miejsce dla tych, którzy cenią jakość, luksus i odpoczynek na najwyższym poziomie. To także doskonałe miejsce do prowadzenia negocjacji z wymagającym kontrahentem. Zapraszamy do zarezerwowania pobytu w Grand Chotowa. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby spełnić Państwa wszelkie oczekiwania.