Ski Hotel Kasztelanka

Dane kontaktowe

adres:

ul. Pułaskiego 33
33-380 Krynica Zdrój

  • Informacje

  • Galeria

Ski Hotel Kasztelanka położony jest w centrum uzdrowiska u podnóża Góry Parkowej w sąsiedztwie słynnej willi „Patria” Jana Kiepury. Kasztelanka to międzywojenny styl w nowoczesnym wydaniu. Wystrój wnętrz nawiązuje do lat trzydziestych łącząc w sobie jednocześnie styl, komfort i nowoczesność, sprawiając że jest to doskonałe miejsce do zorganizowania konferencji, szkoleń, bankietów, imprez integracyjnych i okolicznościowych.

Przygotowaliśmy dla Państwa: 75 miejsc: w komfortowych apartamentach rodzinnych oraz w pokojach 2- i 3-osobowych, w każdym TV, balkon, pełen węzeł sanitarny,  stylową salę konferencyjną,  taras dla wszystkich gości,  restaurację, parking strzeżony, Hotel Kasztelanka szczyci się bardzo dobrą tradycyjną kuchnią, miłą profesjonalną i dyskretną obsługą oraz przyjemną kameralną atmosferą.

Dla uatrakcyjnienia pobytu dodatkowo organizujemy: biesiadę przy ognisku z góralską kapelą bankiety, karaoke biały i zielony kulig wycieczki autokarowe wycieczki piesze oferujemy dowóz na stoki narciarskie