OSW Sportowiec

Dane kontaktowe

adres:

ul. Dąbrowskiego 21
33-380 Krynica Zdrój

  • Informacje

  • Galeria

OSW Sportowiec położony jest w centrum Krynicy-Zdroju, w bliskim sąsiedztwie całorocznej hali lodowiskowej, siłowni, kortów tenisowych, sankostrady oraz wyciągu narciarskiego.  W ośrodku znajduje się basen rekreacyjny oraz bilard, wypożyczalnia rowerów i łyżew. Dysponujemy salą konferencyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny. W niedalekiej odległości położony jest Deptak  Krynicki z pijalnią wód mineralnych oraz Górą Parkową, na którą można wyjechać kolejką linową. Usytuowanie ośrodka sprzyja turystyce pieszej, bowiem stąd można wyruszyć na  szlaki turystyczne malowniczego Beskidu Sądeckiego. W odległości 6 km znajduje się najdłuższa w Polsce kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką.

OSW Sportowiec dysponuje 45 miejscami w pokojach 1, 2 i 3 – osobowych. Przytulne i komfortowe pokoje wyposażone są w TV kablową, bezprzewodowy Internet, telefon, radio, czajnik elektryczny. Domowa kuchnia zachęca do kosztowania smakołyków regionu.  

Nasz ośrodek jest znakomitym miejscem  wypoczynku indywidualnego, rodzinnego i grupowego, doskonale nadaje się również do organizacji  szkoleń i konferencji.

Miła i rodzinna atmosfera podkreśla kameralność miejsca i sprawia, że nasi Goście czują się u nas lepiej niż w domu.