Karczma Cichy Kącik

Dane kontaktowe

adres:

ul. Sądecka 2
33-380 Krynica Zdrój

  • Informacje

  • Galeria

Karczma "Cichy Kącik" jest to wyjątkowe miejsce dla rodzinnych spotkań. Organizujemy wiele imprez okolicznościowych jak chrzciny, komunie, wesela, jubileusze. Do kazdej imprezy profesjonalnie dobieramy menu, a także odpowiednie dekoracje.

Specyjalizujemy się w organizowaniu imprez integracyjnych i firmowych z wieloma atrakcjami : biesiady z kapelą góralską na żywo , tańcami i śpiewem do białego rana, zimą kuligi góralskie z pochodniami i ogniskiem,
latem zaś przejażdzki bryczkami wśród lasów i gór, wieczory z gawędziarzem pełne zabawy i humoru, pieczenie prosiaka i nie tylko.

Smakoszy kulinarnych zapraszamy na organizowane przez nas "Święto pstrąga", Święto rydza " oraz "Festiwal golonki"

Przygotowujemy potrawy na specyjalne życzenie Klienta !

W "NASZEJ SPIŻARNI" znajdą Państwo przygotowane przez Nas domowe wyroby - pikle, grzybki, powidła, smalczyk, ogorki, papryka, cukinia, nalewki i inne.

Karczma Cichy Kącik to urocze miejsce z historią i tradycją istniejące od 1936 roku w Krynicy Zdroju .Po wybuchu wojny w 1939 roku lokal został zamknięty, po zakończeniu okupacji została wznowiona dzialalność gastronomiczna i tak jest do dziś. W 2008 roku lokal został gruntownie wyremontowany by z MIŁOŚCI DO KUCHNI I TRADYCJI dać kolejnym pokoleniom możliwość skosztowania wspaniałej kuchni opartej na tradycyjnych domowych recepturach.

Wnętrze Karczmy jest niezwykłe, urządzone w stylu ludowym a starannie dobrane dekoracje, ręcznie malowane kwiaty na ścianach spowodują, że poczujecie się Państwo tutaj szczególnie. Karczma mieści 70 miejsc siedzących a już od wiosny zapraszamy dodatkowo do pięknego ogródka wśród kwiatów i drzew, śpiewu leśnych ptaków mieszczącego 80 miejsc.